Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Depth
lt: Gylis

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Heading
lt: Antraštė
