Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Depth
oc: Prigondor

en: Menu
oc: Menú

en: Layout
oc: Afichatge

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Custom
oc: Personalizat

en: Heading
oc: Entèsta

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
