Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Depth
pl: Głębokość

en: Layout
pl: Układ

en: Component
pl: Komponent

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Custom
pl: Własne

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Taxonomy Term
pl: Termin
