Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Depth
fa: عمق

en: Menu
fa: قائم

en: Layout
fa: آرایش

en: Component
fa: جزء

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Heading
fa: عنوان
