Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Depth
ro: Adâncime

en: Menu
ro: Meniu

en: Layout
ro: Prezentare

en: Component
ro: Componentă

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Custom
ro: Personalizat

en: Taxonomy Term
ro: Termen Taxonomie
