Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Depth
ru: Глубина

en: Menu
ru: Меню

en: Layout
ru: Макет

en: Component
ru: Компонент

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Custom
ru: Собственная

en: Heading
ru: Заголовок

en: Source Type
ru: Тип источника

en: Taxonomy Term
ru: Термин таксономии
