Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Component
sk: Komponent

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Custom
sk: Vlastná

en: Heading
sk: Nadpis

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie
