Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Depth
sv: Djup

en: Menu
sv: Meny

en: Component
sv: Komponent

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Custom
sv: Anpassad

en: Heading
sv: Rubrik

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm
