Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Depth
tr: Derinlik

en: Menu
tr: Menü

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Component
tr: Bileşen

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Custom
tr: Özel

en: Heading
tr: Başlık

en: Taxonomy Term
tr: Sınıflandırma terimi
