Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Depth
uk: Глибина

en: Menu
uk: Меню

en: Layout
uk: Макет

en: Component
uk: Компонент

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Custom
uk: Власний

en: Heading
uk: Заголовок

en: Source Type
uk: Тип джерела

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії
