Simple message (1.0.0-beta6) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
