Simple message (1.0.0-beta6) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
