Simple message (1.0.0-beta6) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
