Simple message (1.0.0-beta6) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Messages
eu: Mezuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Removed
eu: Kendu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Receiver
eu: Jasotzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
