Simple message (1.0.0-beta6) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
