Simple message (1.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Send
lt: Siųsti

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Messages
lt: Žinutės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Received
lt: Gauta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Message ID
lt: Žinutės ID
