Simple message (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Layout
pl: Układ

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Sender
pl: Nadawca

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sent
pl: Wysłano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Removed
pl: Usunięto

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Read
pl: Przeczytane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Receiver
pl: Odbiorca

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Load More
pl: Wczytaj więcej
