Simple message (1.0.0-beta7) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Send
ast: Unviar
