Simple message (1.0.0-beta7) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
