Simple message (1.0.0-beta7) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sent
sk: Poslať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Messages
sk: Správy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Received
sk: Prijaté

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
