Simple message (1.0.0-beta7) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Teaser
sv: Ingress

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Sender
sv: Avsändare

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Sent
sv: Skickad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Changed
sv: Ändrad

en: Received
sv: Mottagen

en: Removed
sv: Borttagen

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Receiver
sv: Mottagare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
