Simple message (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Send
fi: Lähetä

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Messages
fi: Viestit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Received
fi: Vastaanotettu

en: Removed
fi: Poistettu

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Receiver
fi: Saaja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
