Simple message (1.0.0-beta7) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Layout
gl: Disposición

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Send
gl: Enviar

en: Sent
gl: Enviado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
