Simple message (1.0.0-beta7) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
