Simple message (1.0.0-beta7) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: About
km: អំពី
