Simple message (1.0.0-beta7) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Received
kn: ಸ್ವೀಕರಿಸಲಾದ

en: Removed
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Read
kn: ಓದು

en: About
kn: ಕುರಿತು
