Simple message (1.0.0-beta7) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
