Simple message (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Layout
fa: آرایش

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Load More
fa: نمایش بیشتر
