Simple message (1.0.0-beta7) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Block
ta: கட்டம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
