Simple message (1.0.0-beta7) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
