Simple message (1.0.0-beta7) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Send
th: ส่ง

en: Messages
th: ข้อความ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Read
th: อ่าน

en: About
th: เกี่ยวกับ
