Simple message (2.0.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ
