Simple message (2.0.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: more
bg: още

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Block
bg: Блокирай

en: Send
bg: Изпрати

en: Hidden
bg: Скрит

en: Messages
bg: Съобщения

en: Removed
bg: Премахнато

en: Apply
bg: Търси

en: Read
bg: Прочетени
