Simple message (2.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: more
ca: més

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Block
ca: Bloc

en: Sender
ca: Remitent

en: Send
ca: Enviar

en: Sent
ca: Enviat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hidden
ca: Ocult

en: Messages
ca: Missatges

en: Changed
ca: Canviat

en: Received
ca: Rebut

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
