Simple message (2.0.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Delete
da: Slet

en: more
da: mere

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Block
da: Blok

en: Sender
da: Afsender

en: Desc
da: Faldende

en: Sent
da: Sendt

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Hidden
da: Skjult

en: Messages
da: Beskeder

en: Changed
da: Ændret

en: Received
da: Modtaget

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Removed
da: Fjernet

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Show more
da: Vis flere

en: Asc
da: Stigende
