Simple message (2.0.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Block
el: Μπλοκ

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Received
el: Λήφθηκε

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
