Simple message (2.0.0) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: more
es: más

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Block
es: Bloque

en: Sender
es: Remitente

en: Send
es: Enviar

en: Sent
es: Enviado

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Hidden
es: Oculto

en: Messages
es: Mensajes

en: Changed
es: Modificado

en: Received
es: Recibido

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Removed
es: Eliminado

en: Apply
es: Aplicar

en: Read
es: Leido(s)

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Receiver
es: Destinatario

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Show more
es: Ver más

en: Message ID
es: ID de mensaje

en: Master
es: Máster
