Simple message (2.0.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: more
fa: بیشتر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Block
fa: بلوک

en: Sender
fa: فرستنده

en: Send
fa: ارسال

en: Desc
fa: نزولی

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Hidden
fa: پنهان

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Received
fa: دریافت شده

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Message ID
fa: شناسه پیغام

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
