Simple message (2.0.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: more
is: meira

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Block
is: Blokkur

en: Hidden
is: Krógvað

en: About
is: Um
