Simple message (2.0.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Send
gu: મોકલો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
