Simple message (2.0.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: more
hr: više

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Block
hr: Blok

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Messages
hr: Poruke

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
