Simple message (2.0.0) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: more
ht: plis

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
