Simple message (2.0.0) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: more
hu: tovább

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Block
hu: Blokk

en: Sender
hu: Feladó

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sent
hu: Elküldve

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Changed
hu: Módosítva

en: Received
hu: Kapott

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Receiver
hu: Címzett

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Send date
hu: Küldés dátuma
