Simple message (2.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Send
ku: بینێره‌

en: Hidden
ku: شارراوە

en: About
ku: دەربارە
