Simple message (2.0.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: more
lv: vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Block
lv: Bloks

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Changed
lv: Labots

en: Received
lv: Saņemts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Show more
lv: Rādīt vairāk
