Simple message (2.0.0) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: more
nl: meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Block
nl: Blok

en: Sender
nl: Afzender

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sent
nl: Verzonden

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Messages
nl: Berichten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Received
nl: Ontvangen

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Read
nl: Gelezen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Add Message
nl: Bericht

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
