Simple message (2.0.0) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: more
ru: ещё

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Block
ru: Блок

en: Sender
ru: Отправитель

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sent
ru: Отправлено

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Messages
ru: Сообщения

en: Changed
ru: Изменение

en: Received
ru: Получил

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Removed
ru: Удалено

en: Apply
ru: Применить

en: Read
ru: Читать

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Receiver
ru: Получатель

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Show more
ru: Подробнее

en: Message ID
ru: № сообщения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Message saved
ru: Сообщение сохранено

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
