Simple message (2.0.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен
