Simple message (2.0.0) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: more
tr: daha fazla

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Block
tr: Blok

en: Sender
tr: Gönderen

en: Send
tr: Gönder

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Hidden
tr: Gizli

en: Messages
tr: İletiler

en: Changed
tr: Değişti

en: Received
tr: Alındı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Removed
tr: Silindi

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Message ID
tr: İleti ID'si

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
