Simple message (2.0.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
